HAKKIMIZDA
YILPAR ailesi olarak üretimini yaptığımız ahşapları 30 yıllık deneyimimizle sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sakarya Akyazı'da ki 15.000 m² alan üzerine inşa edilmiş olan fabrikamızda 30 yıldır parke imalatı sürdürmekteyiz.
 
YILPAR yarım asıra yaklaşan masif parke (klasik boy) ve uzun boy (rabıta) parke üretimini Avrupa Standartlarında kalite ile birleştirerek siz müşterilerimize sunmaktadır. Firmamızın ürettiği Kayın, Kestane ve Meşe masif parkelerin yanında 15 yıldır aynı ağaç türlerinden uzun boy(rabıta) parke üretimi de yapmaktayız. 

2012 yılı sonu itibari ile yapmış olduğumuz yeni teknoloji ve makine yatırımları neticesinde "ADAPAR" markası ile nihai tüketiciye sunulmak üzere kullanıma hazır "Yağlı Ahşap Parke" yide ürün portföyümüze eklemiş bulunmaktayız.
 
2016 yılında yapmış olduğumuz yatırımlar neticesinde üretimimizde ki ağaç segmentini genişleterek Sapelli, İroko ve Ceviz ağaçlarını da ürün kartelamıza eklemiş bulunmaktayız. 
 
Vizyonumuz; Müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteden hiçbir koşulda ödün vermeden dürüst, inançlı ve yenilikçi bir kadro ile marka değeri yüksek üreticiler sınıfında yer almak.
 
Misyonumuz; Rekabetçi, kalıcı ve devamlılık gösteren bir ivme ile büyüyerek doğal yaşama, toplum ile senkronize bir yapı içerisinde katlı ve değer sağlamak.
 
AVRUPA STANDARTLARINDA ÜRETİM ..!

Firmamız Türkiye genelinde Avrupa Birliği normlarına uygun standardize edilmiş TS 73 EN (13226) belgesine sahip olan ilk ve tek firma olmanın yanı sıra,teknolojisinin en son ürünü MUHLHBOCK marka kurutma fırınlarına sahip olma özelliğiyle de gurur duymaktadır. 

Bir kere yere döşendiğinde kuşaklar boyu özelliğini ve güzelliğini yitirmeden hizmet verebilecek olan bu evladiyelik malzemeyi YILPAR güvencesiyle sizlere sunmaktan onur duymaktayız.
 
  Adres: Vakıf Mahallesi Akyazı / Sakarya
Telefon: 0 264 468 7223 - 0 264 468 7219
E-Posta 1: info@yilparparke.com
E-Posta 2: satis@yilparparke.com
 
 
Pro WEB